Skip to content Skip to footer

Wybierz zabieg, który Cię interesuje by dowiedzieć się więcej:

Keratynowe prostowanie włosów - keratyna

Keratynowe prostowanie polega na odbudowie włosów naturalnym budulcem, czyli keratyną. Włosy po zabiegu będą proste, odżywione i lśniące. Efekt utrzymuje się 3 - 6 miesięcy.
Dowiedz się więcej

Botox do włosów - prostowanie i rekonstrukcja

Botoks włosów to profesjonalny zabieg fryzjerski, którego zadaniem jest odbudowa włosa, jego regeneracja i poprawa kondycji. W efekcie włosy powinny odzyskać blask, być na nowo miękkie i elastyczne, gładkie i delikatne w dotyku.
Dowiedz się więcej

Totalna rekonstrukcja włosów

Totalna rekonstrukcja to najbardziej trwała i efektowna metoda polegająca na likwidacji zniszczeń w strukturze łodygi włosa. Zabieg rekomendowany dla osób o wysokim wskaźniku zniszczenia włókna włosa.
Dowiedz się więcej

Nanoplastia - mega prostowanie

Nanoplastia to innowacyjna metoda prostowania włosów, wykorzystująca technologię nanocząsteczek. Podczas zabiegu do włosów nanoszone są składniki aktywne, które zmiękczają je i ułatwiają prostowanie.
Dowiedz się więcej

Polerowanie włosów wraz z rekonstrukcją

Polerowanie włosów to nowoczesna metoda podcinania zniszczonych, odstających i połamanych końcówek bez utraty długości. Zabieg zapobiega dalszemu wykruszaniu włosów.
Dowiedz się więcej

Regeneracja na zimno

To zabieg podczas którego możesz całkowicie się zrelaksować, Twoje włosy zostaną poddane cudownemu rytuałowi piękna. Włosy po zabiegu będą odżywione, nawilżone i wygładzone.
Dowiedz się więcej

Rekonstrukcja Filler Therapy

Daje natychmiastowy efekt nawilżenia, wiąże wiązania włókien włosów powodując ich odbudowę. Dzięki niemu włosy stają się odżywione, nawilżone, błyszczące, elastyczne i sypkie.
Dowiedz się więcej

Peeling skóry głowy

Skóra głowy, choć często niedostrzegana, odgrywa kluczową rolę w zdrowiu i wyglądzie Twoich włosów. Nasza usługa "Peeling Skóry Głowy" to nie tylko chwila relaksu, to także rytuał, który przywraca życie Twojej skórze głowy, poprawia krążenie, usuwa martwe komórki naskórka i pomaga w utrzymaniu zdrowych włosów.
Dowiedz się więcej

Podcinanie końcówek

Podcinanie końcówek to podstawowy zabieg pielęgnacyjny, który ma ogromne znaczenie dla wyglądu i zdrowia Twoich włosów. Nasza usługa podcinania końcówek to nie tylko krótka wizyta w salonie fryzjerskim, to rytuał, który przywraca życie Twoim włosom i pozwala Ci cieszyć się piękną fryzurą.
Dowiedz się więcej

Tanika.pl © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Go to Top